Enes Batur’u evlilik de kurtarmadı! Hayal kırıklığına uğradı

Geçtiğimiz günlerde evlenerek herkesi şaşırtan fenomen Enes Batur’un ikinci filmi Gerçek Kahraman, gişede yere çakıldı.

Enes Batur’u evlilik de kurtarmadı! Hayal kırıklığına uğradı – Sayfa 1
Sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaşarak herkesi şaşırtan Enes Batur, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Damla Aslanalp ile dünya evine girmişti. Birçok kişi tarafından evliliğinin yalan olduğu düşünülen Batur’un filminin reklamı için evlilik haberlerini çıkardığı iddia edilmişti.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminin devam halkası olan Enes Batur Gerçek Kahraman büyük umutlarla vizyona girmişti. Youtuber Enes Batur’un yeni filmi Gerçek Kahraman, gişede umduğunu bulamadı. Enes Batur, filmin galasında hedefi yüksek tutmuş ve gelmiş geçmiş en yüksek gişeye ulaşmak istediğini açıklamıştı.

Sosyal medya fenomeni Enes Batur Sungurtekin’in yeni filmi ‘Enes Batur Gerçek Kahraman’a beklenen ilgi gösterilmedi. Film, 84 bin 513 kişiyle açılırken Batur’un bir önceki filminden 5 kat daha az izlendi.

1 haftalık sürede Enes Batur Gerçek Kahraman filmi yalnızca 85 bin kişi tarafından izlendi. Serinin ilk filmi Hayal mi Gerçek mi’yi ise ilk haftada 160 bin kişi seyretmişti.

Loading...

Filminin vizyona girmesine günler kala Damla Aslanalp ile evlenmiş ve bu evliliğin filmin reklamı olduğu söylenmişti. Batur’un gişede elde ettiği rakamların ardından “Evlilikte kurtarmadı” yorumları yapıldı.

Enes Batur’un Damla Aslanalp ile evliliğine kimse inanmayınca sosyal medya hesabından düğün fotoğraflarını paylaşarak açıklamada bulunmuştu. Düğünden fotoğraflarını paylaşan Batur şu mesajı yayınlamıştı:

”21 yaşında yolun başındayım, hayatımın en büyük ve en doğru kararını aldım, yol arkadaşımı buldum. Acı tatlı günleri birer anı olarak geride bırakırken, umut ve sevgi dolu bir geleceğe ilk adımı atmış olmanın tarif edilmez mutluluğu içerisindeyim.

Sonsuzluğun madalyası bir hayat arkadaşı… Bu mutluluktan öte daha ne olabilir bilmiyorum. Sadece bu duygunun yaşanmadan tarif edilemeyeceğini biliyorum.

Sizler ve diğerleri için tek temennim, bu mutluluğu yaşamaktan korkmayın. Unutmayın, hiç birşey için erken, hiçbir şey için geç değildir…”

Loading...