EVİN BABASI GİZLİ KAMERALARI KONTROL ETTİ VE MUTFAKTAKİ KABUS ORTAYA ÇIKTI

David William- Magdalene çifti ve Josh adında ufak çocukları Amerika Kaliforniya’da mutlu bir biçimde yaşamaktadırlar. David ve Magdalene 2 ebeveyn de tam zamanlı çalışmaktadırlar. Bu yüzden oğulları Josh’a bakmak için bir bakıcı aramaya karar vermişlerdir.

Aile kısa bir müddet sonra hem Josh’a bakacak hem de Josh’un birçok ihtiyaçlarıyla ilgilenecek bir bakıcı bulmuşlardır. Hemen aileyle çalışmaya başlayan Elizabeth daha ilk andan itibaren ailenin gözüne girmeyi başarmıştır.

Fakat bir yaz sabahı Elizabeth ve ufak Josh’un başına çok kötü bir olay gelmiştir. Sıcak bir yaz günü Josh’u önce parka götüren Elizabeth daha sonra bir markete girerek Josh’un en sevdiği yiyecekleri almıştır. Öğlen saat 3 gibi eve dönen Elizabeth ve Josh belki de hayatlarının en korku dolu anlarını biraz sonra yaşayacaklardır. Eve girdikleri andan itibaren kötü bir şey olacağını hisseden Elizabeth hemen salona doğru koşturan Josh’un peşinden korkuyla salona doğru gitmiştir. Salona girdiği anda arkasındaki merdivenlerden ses duyan Elizabeth eve hırsız girdiğini anlamış ve hemen Josh’u kucağına alarak evden hızla çıkmıştır.

Büyük korku yaşayan Elizabeth kucağındaki Josh’la ön bahçeye çıkmış oradan da çitlerden atlayarak komşu evin bahçesine girmiştir. Komşularından yardım isteyen genç bkesintisiz ilk önce polise haber vermiş sonrasında ise David’e haber vererek hemen eve gelmesini istemiştir. Eve gelen David ve polisler evin içerisinde bulunan güvenlik kameralarını izlemeye başlamışlar ve gördükleri karşısında David ve ailesi şok olmuşlardır.

Loading...

Çünkü hırsızın evin içindeki her hareketi kameraya yansımış ve bu kadar rahat olması aileyi çok korkutmuştur. Eve pencereyi kırıp giren hırsız evin mutfağında gezinmiş, sonra yukarı çıkıp anne babanın yatak odasına girmiş ve yatakta rahatlıkla oturmuş daha sonra ise ufak Josh’un odasına girmiştir. Hırsız ile ilgili en fazla dikkat çeken şey ise sürekli telearka planda biriyle görüntülü konuşmasıdır bu da hernet aklına hırsızın telefonun diğer ucundaki kişiden talimat aldığını getirmiştir. Evde aradığı dşayetli şeyleri bulamayan hırsız evi dağıtmış, sonrasında eve Elizabeth ve Josh’un gelmesiyle panik olmuş ve evden koşarak uzaklaşmıştır. Bu ürkütücü hırsızlık olayındaki belki de en sevindirici şey kimseye zarar gelmemesi ve ilaveten hırsızın maddi anlamda dşayetli hiçbir şey çalmamış olmasıdır. Tüm bu kötü yaşananların sonrasında aile için bir diğer sevindirici şey ufak oğullarının bkesintisiz Elizabeth vasıtası ile bu kötü hırsızlık olayından hiç etkilenmemiş olmasıdır. Anne ve babaya göre Elizabeth gerçek bir süper kahramandır ve Josh’un bkesintisizsı olduğu için hem Josh hem de aile kendilerini çok şanslı hissetmektedirler. Ailenin bu sözlerinden sonra ise Elizabeth yalnızca işini yaptığını ve Josh’u da aileyi de çok sevdiğini dile getirmiştir. Bu kötü hırsızlık olayına rağmen işini ve Josh’u çok sevdiğini ve işi bırakmayı düşünmediğini söylemiştir.

Loading...