Facebookta tanıştı başına gelmeyen kalmadı!

Adana’da, sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı kişinin içeceğine ilaç karıştırıp erkeklere paz-arlamak istediği kadın, polisi arayarak fu-huş ba-tağına düşmekten kurtuldu.

FACEBOOK’TA TANIŞTI, BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADI

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesi, Reşatbey Mahallesi Merkez Park’ta meydana geldi. Osmaniye’de yaşayan Zehra P. (22), sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Adanalı M.Y. adlı şahıs ile tanıştı. Zehra P., bir süre sosyal paylaşım sitesi üzerinden arkadaşlık yaptığı Adana’daki M.Y.’nin yanına gelerek, birlikte yaşamaya başladı.

10 GÜN SONRA ERKEKLERE PAZA-RLAMAK İSTEDİ

Yaklaşık 10 gün aynı evde kalan Zehra P., daha sonra erkek arkadaşı tarafından başka erkeklere paza-rlanmak istendi. Ancak Zehra P. bu duruma karşı çıkarak, “Ben seni seviyorum, senin için buraya geldim, seninle evlenmek istiyorum” dedi.

Loading...

Erkek arkadaşı ise para karşılığı genç kadını başka erkeklere paza-rlamak istedi. Zehra P. buna karşı çıkınca M.Y., Zehra P.’nin içeceğine i-laç koymayı planladı.

İÇECEĞİNE İLAÇ KOYDU

M.Y. mutfakta içine ilaç koyduğu meyve suyunu genç kadına verdi. Genç kadın, meyve suyundan birkaç yudum aldıktan sonra, M.Y.’nin lavaboya gitmesinden fırsat bularak evden kaçtı. Merkez Park’a gelen Zehra P. hemen polisi aradı ve kendisinin alıkonulduğunu ileri sürdü.

POLİS GELDİĞİNDE BAYGINDI

Bu arada polis gelinceye kadar, Zehra P. içtiği meyve suyunun etkisiyle kendinden geçmeye başladı. Polis olay yerine gelince kadını yarı baygın görünce sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadını Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı.

Zehra P. başından geçenleri ayıldıktan sonra polise anlattı. Polis şimdi her yerde genç kadını pazarlamaya çalışan kişiyi arıyor.

Loading...