Son dakika | Seçkin Piriler’i darp ettiği iddia edilen Kaan Tangöze ifade verdi

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze’nin 2016 yılında boşandığı eski eşini darp ettiği iddia edilen olay, önceki akşam Beşiktaş’ta meydana geldi. Manken ve şarkıcı Seçkin Piriler, eski eşi tarafından 2 çocuğunun gözü önünde darp edildiği iddia edildi. Piriler’in maruz kaldığı olayı ayırmak isteyen yanındaki kadın da hafif şekilde yaralandı.

Olay sonrası Etiler’deki Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giden Piriler, çocuklarının babası Kaan Tangöze’den şikayetçi oldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Seçkin Piriler’in ifadesi üzerine Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Kaan Tangöze’nin evine giden polis ekipleri, ünlü şarkıcıyı adresinde bulamadı. Farklı adreslerde de polisin kendisini aradığını öğrenen Tangöze, bunun üzerine emniyete gitti.

Kadına şiddet ve hakaret suçlamasıyla ifadesi alınan Tangöze daha sonra Emniyetten ayrıldı. Piriler için de 6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddet Kanunu kapsamında koruma kararı alındı.

Loading...

ŞİKAYETİNİ GERİ AL DAYAĞI

Kaan Tangöze ifadesi alınırken olayın sebebi de ortaya çıktı. İddiaya göre Seçkin Piriler eski kocasının eşi Kıvılcım Ural hakkında şikayetçi oldu. Tangöze ise şikayetini geri alması için eski eşinin yanına gitti. Ancak ünlü manken şikayetini geri almayacağını söyleyince tartışma yaşandı. Daha sonra ise Seçkin Piriler eski kocası tarafından darp edildi.

Kaan Tangöze, darp ettiği eski eşi Seçkin Piriler’le evliyken Kıvılcım Ural’la aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkmıştı. İki çocukları bulunan çift bu olayın ardından boşanmıştı.Tangöze boşandıktan sonra Kıvılcım Ural’la evlenmişti.

Loading...