Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi?

Fox TV’nin salı akşamlarını reyting sonuçlarının zirvesinde kapatan, izleyicinin severek izlediği Kadın dizisi kriz çıkarttı. Kadın 24.son bölümden sonra izleyici isyan bayrağını açtı. Fox TV’nin salı akşamlarını reyting sonuçlarının zirvesinde

Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi

kapatan, izleyicinin severek izlediği Kadın dizisi kriz çıkarttı. Kadın 24.son bölümden sonra izleyici isyan bayrağını açtı. Fox TV’de Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisiyle ilgili izleyenlerin bir itirazı var! Diziyi sevmelerindeki en büyük etkenin konusu, sürükleyiciliği, başarılı oyunculuklar, fazla uzatmadan çözülen konuların dışında hızlı akan diyalogları da izleyenleri mutlu ediyor ama son bölümde yaşanan bazı sahneler eleştiri konusu oldu. Şirin’in Sarp’ı gördüğünde şeytan çarpmış gibi olduğu ve Bahar ile konuşmak istediği o sahnede Enver telefonu Bahar’a vermek istememişti. Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söylemek için çırpınan Şirin ile birlikte ekran başındaki izleyici de o sahnelerde hop oturup hop kalktı. Gergin bir müzik eşliğinde uzunca bir zaman devam eden sahnenin sonunda, Bahar, Şirin’i dinlenemeden “Cehenneme kadar yolun var!” deyip kapattı telefonu. Ancak o anlar o kadar çok uzatıldı ve sündürüldü ki diziyi izleyenler sosyal medyadan Kadın’ın o sahnesine eleştiri yağdırdılar. Enver dede, Bahar’ın telefonu istemesine rağmen, uzun süre telefonu elinde tutup vermedi, Bahar ısrar etti yine vermedi. Bahar’a telefonu verişi de başka bir seremoni şeklinde gelişti adeta. Telefonu alan Bahar da uzun uzun ekrana baktı, kapatsam mı diye. En sonunda kulağına götürüp söyleyeceğini söyleyip kapattı! Bu arada fonda da dizi izleyicilerinin hiç sevmediği o gergin müzik çalmaktaydı! Şirin’in Sarp’ı gördüğünü anlatamaması bir yana, izleyici en çok bu sakız gibi uzatılan sahneye kızdı.

Bir izleyicinin şu sözleri tüm yorumları özetler nitelikteydi adeta: “Dünkü bölüm çok güzeldi. Tüylerim diken diken izledim. Fakat, Bahar, Enver dededen Şirin’le konuşmak için telefonu, bir saatte aldı, bir saat de bakışmalar sürdü! Bu kadar uzatmanın anlamı ne? Hayatta hiç kimse bir olay karşısında 2 saat birbirine bakmıyor! Bu konuya acil bir çözüm getirin lütfen. O sahneleri izlerken ruhum daralıyor ve kanal değiştirmek istiyorum.

”KADIN 24.SON BÖLÜMDE NELER OLDU; Kadın 24.son bölümde neler oldu? Alp’i gören Şirin büyük bir şok içindedir ve ne yapacağını bilemez. Bahar ise tüm olanlardan habersiz kendine yeni bir sayfa açmıştır. Arif’in moralinin bozuk olduğunu fark eden Bahar, her kötü gününde yanında olan Arif’in yanında olmak ister. Arif ise duygularını artık kontrol edememeye ve Bahar’ı kıskanmaya başlar. Şirin’in iliğinin Bahar ile uyuştuğunu öğrenen Jale ise onları bu duruma nasıl ikna edeceğini düşünmektedir. Amerika’ya gitme sürecinde öğrendiği şey ile de Pırıl’ın tüm dünyası başına yıkılacaktır.

Loading...

Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi

Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi

Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi

Fox TV Kadın dizisi izleyiciyi çileden çıkardı bu gerçek mi

Loading...