GÜNÜN KÖTÜ HABERİ ŞİMDİ GELDİ. ÇOK SAYIDA KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinden Kilis’in Elbeyli ilçesi istikametine giden, tarım işçilerini taşıyan kamyonet ile minibüs çar-pışması sonucu

8 kişi haya-tını kay-betti, 18 kişi ya-ralandı. Hayatını kaybedenlerden 4’ü olay yerinde, 4’ü hastanede ö-ldü.

KAMYONETLE MİNÜBÜS ÇARPIŞTI

Ka-za, bu sabah Oğuzeli- Elbeyli karayolunda meydana geldi. Fıstık bahçesine mevsimlik işçi götüren İbrahim Şahin yönetimindeki 79 DU 351 plakalı kamyonet ile Ali Bor’un kullandığı yemek şirketine ait 27 AAH 618 plakalı minibüs kafa kafaya çar-pıştı. Ka-zada isimleri henüz belirlenemeyen 4 kişi olay yerinde hayatını kaaybetti, 19 kişi de yaralandı. İhbarla bölgeye çok sayıda sağlık, kurtarma ve güvenlik görevlisi sevk edildi. Ya-ralılar, ekiplerin çalışmasıyla araçlardan çıkarılıp ambulanslarla hastanelere taşındı. Hastanelere götürülüp acil serviste müdahale edilen ya-ralılardan 4’ü de kurtarılamayarak ya-şa-mı-nı yi-tir-di. 8 kişinin ca-nsız bedenleri ot-opsi için mor-ga kaldırıldı.

Loading...

YARALILARDAN 4’ÜNÜN DURUMU KRİTİK

Yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Gaziantep’teki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Ya-ralılardan 4’ünün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

JANDARMA Ö-LEN SÜRÜCÜNÜN CEP TELEFONUNU AÇAMADI

Can pazarının ya-şandığı kaza yerinde, ö-len minibüs sürücüsü Ali Bor’un cep telefonu sürekli çaldı. Jandarma, dakikalarca çalan cep telefonuna cevap veremedi.

Loading...