Güzel Oyuncu Kapandı

Loading...

Ateş filminin başrol oyuncularından Büşra Ayaydın’ın başörtüsü ve yerlere kadar uzanan elbisesi dikkat çekti.

Güzel Oyuncu Kapandı

Film çekildiği sıralarda başörtüsü kullanmayan genç oyuncu yeni görüntüsü ile sosyal medyada takipçileri tarafından çok beğenildi. 8 yaşından bu yana ekran önünde yer alan, birçok dizi ve reklam filminde oynayan Büşra Ayaydın, vizyona giren “Ateş” filmiyle tekrar gündemde. Büşra Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor. Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız, “Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım. Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim.

Güzel Oyuncu Kapandı

Yeni mottom, ‘Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem’ oldu. Allah’a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlikle dönüş yok” dedi.Diğer yandan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, “Ateş’ten sonra 2 Eylül’de “Siccin 3” filmiyle hayranlarıyla buluşacak.”

Loading...

Güzel Oyuncu Kapandı

Büşra Ayaydın doğum tarihi 1994’tür. Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek günümüzün en beğenilen oyuncularından birisi haline geldi.

Loading...