HANIMLAR DİKKAT! BU KARIŞIMI HER SABAH İÇİN SONUCUNA ŞOK OLACAKSINIZ

Limonların elma veya üzümden daha fazla potasyumu olduğunu biliyor muydunuz? Bu ilginç gerçek, her sabah limon suyunun içilmesinin sağlığınıza pek çok faydasından sadece biridir. Gününüzü limon suyu ile başlamak, canlılığınızı arttırır, enerjiyi fuller ve organlarımızı temizlemek için mükemmel bir yoldur. Her gün vücudunuza soktuğunuz ilk şey üretkenliğiniz ve ruh haliniz üzerinde büyük bir etkisi var..

Limon ile ilgili görsel sonucu

Malzemeler: Limon Zencefil Tarçın (isteğe bağlı) Yapılışı: Bir limonun yarısından sıktığınız limon suyu ile bir fincan sıcak suyun en uygun karışım olduğunu söylüyor. Karışımı daha etkili hale getirmek için biraz tarçın, biraz da öğütülmüş zencefil kullanabilirsiniz. Böylece metabolizma hızınızı da artırmış olacaksınız.

ZENCEFİL ile ilgili görsel sonucu

Faydalarını okuyunca her sabah bu karışımı içeceksiniz! Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Limon suyu C vitamini ile dolu olduğundan, doğal ve güçlü bir bağışıklı sistemi onarıcısıdır. Yorgun olduğunuzda, stresli veya aşırı çalıştığınızda,vücuttaki ilk düşüş c vitamininde olur. Sindirimi destekler Sindirimini desteklemenin yanı sıra limon suyu, bağırsak kanallarındaki toksinlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Limon, mide ekşimesi ve şişkinlik gibi şeyleri hafifletmeye yardımcı olan vitaminler ve mineraller ile doludur. Sisteminizi temizler Limon suyu, sisteminizden zararlı toksinleri boşaltan güçlü vitaminler ve mineraller ile doludur.

Loading...

Tarçın (isteğe bağlı) ile ilgili görsel sonucu

İltihapı Azaltır Çok hastalık iltihaptan kaynaklanır ve limon suyu sıklıkla vücudunuzdaki asitliği azaltmaya ve böylece iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur. Kilo Vermeye Yardımcı Olur Limon suyu, açlık ile mücadeleye yardımcı olan bir sürü pektin lifi içerir. Cildinizi Temizler Limon suyu antioksidanlarda yüksek olduğu için Vitamin C, lekeleri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Limonların genel detoks niteliği cildin düzgün olmasına katkıda bulunur. Enfeksiyonlarla mücadeleye yardımcı olur. Bir bardak ılık limon suyu, enfeksiyonları savuşturmaya yardımcı olmak için mükemmel bir seçenektir. Bağışıklık sisteminizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda grip boğaz ağrısı gibi şeyleri önlemeye yardımcı olur.Size Enerji Verir Limon suyu sindirimi iyileştirdikçe, sindirim sisteminize girdikçe, vücudunuza enerji artışı sağlar. Mükemmel potasyum kaynağı Potasyum beyin, sinir ve kalp sağlığı için önemlidir ve limon suyu doludur. Rahatlatıcı ve serinletici sıcak içecek ile güne başlamak için günlük rutininize limon suyu ekleyin. Bu güçlü anti-hastalık içeceği hayatınıza dahil etmekten pişman olmayacaksınız. Bize güven. Yarın güne limon sulu karışımı içerek başlıyor musunuz? Lütfen paylaşalım

Loading...