Herkesin Beğenerek İzlediği Sen Anlat Karadeniz Dizisinde BÜYÜK SKANDAL!!

Fenomen Türk dizilerinde fark edemediğimiz çekim hataları akıllara zarar. ATV ekranlarında başlayan ve başladığı günden bu yana çok konuşulan Sen Anlat Karadeniz dizisindeki çekim hataları akıllara durgunluk veriyor. En çok yakalandıkları ise unutlan set ekipmanları.

ATV kısa bir süre önce yeni dizi Sen Anlat Karadeniz’e start verdi.

Çarşamba akşamları yayınlanan dizisinin 7 Şubat Çarşamba akşamı yani bugün 3.yeni bölümü yayınlanacak. Başladığı günden bu yana çok konuşulan özellikle dizideki şiddet sahneleri ağır eleştirilere maruz kanal Sen Anlat Karadeniz, yine de 2 bölümüyle de reytinglere iyi bir giriş yaptı ve zirveyi gördü.

Loading...

Bu azımsanacak bir başarı değil. Çok eleştirilmesine rağmen çok fazla merak edilen ve izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinde seyirciler bazı şeyleri gözden kaçırıyor. Bunlar neler mi? Tabi ki ilk görüştü fark edilmeyen ancak fark edildiğinde ise inanılmaz gelen o çekim hataları.

Sen Anlat Karadeniz’in çekim hatası olarak en çok patladığı konulardan biri set ekipmanları. Öyle ki Sen Anlat Karadeniz’i izlerken bir set unsurunu mutlaka çevrede bir yerlerde görüyoruz tıpkı burada olduğu gibi.

Bakın yine bir ekipman oradan bizlere el sallıyor..

Loading...