İ-ğ-renç detay! Ö-l-d-ü-rdüğü sevgilisinin 14 yaşındaki kızını…

2'si kız 4 çocuk annesi ve eşinden boşanmış olan Saire Yükselir, geçen pazartesi günü evli 3 çocuk babası Rahim A.'nın iş yerine giderek, iddiaya göre eşinden boşanıp kendisiyle evlenme sözünü yerine getirmesini ve kendisine verdiği borç parayı da ödemesini istedi. ile ilgili görsel sonucu

Olay, geçen Salı günü saat 08.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Galericiler Sitesi’nde meydana geldi.

2’si kız 4 çocuk annesi ve eşinden boşanmış olan Saire Yükselir, geçen pazartesi günü evli 3 çocuk babası Rahim A.’nın iş yerine giderek, iddiaya göre eşinden boşanıp kendisiyle evlenme sözünü yerine getirmesini ve kendisine verdiği borç parayı da ödemesini istedi.

İkili bunun üzerine tartıştı. Tartışma sırasında olay yerine polis geldi. Çift birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını söyleyerek barıştı.

Rahim A., olay günü otomobil ile iş yerine geldiği sırada, Saire Yükselir’e tabancayla 8 el ateş etti. Ka-nlar içinde kalan Yükselir’i, araçtan atan Rahim A., hızla olay yerinden uzaklaştı.

SON SÖZÜ ‘RAHİM VURDU’ OLDU

Yerde ambulansın gelmesini bekleyen Yükselir, polise kendisi Rahim A.’nın vurduğunu belirterek, ‘’Borç- alacak yüzünden beni vurdu’’ dedi.

Çağrılan ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılan Yükselir, yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Yükselir’in ce-nazesi dün merkez Karatay ilçesindeki Yediler Mezarlığı’nda defnedildi.

SEVGİLİSİNİN KIZINA T-A-CİZ İDDİASI

Sevgilisini ö-ld-ürdükten sonra kaçan Rahim A.’nın olaydan önce gece saatlerinde sevgilisinin 14 yaşındaki kızını t-aciz ettiği ileri sürüldü.

Ö-l-en Yükselir’in kızının, c-i-n-ayetten saatler önce tek başına polise giderek ”Annemin birlikte yaşadığı Rahim A., bana t-a-cizde bulundu” diyerek şikayette bulunduğu ortaya çıktı.

Polisin haber vermesiyle Çocuk Şube Müdürlüğü’ne gelen Yükselir’in şikayetin ardından kızıyla birlikte ayrıldığı, ardından Rahim A. ile buluştuktan sonra araçta çıkan tartışma sonucu ö-l-d-ürüldüğü belirtildi.

Eşiyle boşanma aşamasında olduğu öne sürülen ve henüz yakalanmayan Rahim A.’nın, 2001 yılında da 2 kişiyi ö-l-d-ürüp 12 yıl c-e-z-a-evinde kaldıktan sonra şartlı tahliye olduğu öğrenildi.