İLK GÖRDÜĞÜN ŞEY ZİHİN YAŞINI ORTAYA ÇIKARIYOR.

İlk olarak iki dansçı gördüysen zihinsel yaşın “16” İnsanlara karşı cömert davranan ve olağanüstü enerjin ile onları mutlu edebilen birisin.Sen küçük bir çocuk gibi enerjik ve hareketlisin. Her duruma çok olumlu ve tüm iyi niyetinle yaklaşıyorsun. İnsanlara karşı cömert davranan ve olağanüstü enerjin ile onları mutlu edebilen birisin. Sen asla büyümekten yana olmadın. İçindeki çocuk hep seninle olacak!

İlk olarak zırhlı şövalye gördüysen zihinsel yaşın “27”Zihinsel yaşın, gereksiz yere k-aygılanmak yerine, harekete geçebilen cesur biri olduğunu gösteriyor. Senin zihnin, birçok genç insanınki kadar aktif. Bununla birlikte, diğer gençlerin a-ksine, sen s-tres altındayken ya da y-oğun duygular y-aşadın bir anında bile e-ndişelenmiyor ve sakinliğini koruyabiliyorsun. Sen gereksiz yere k-aygılanmak yerine harekete geçiyorsun. Kendine g-üvenin tam ve çok c-esur birisin!

İlk olarak bir adam gördüysen zihinsel yaşın “42” Zihinsel yaşın hayattaki birçok zorluğu tecrübe etmiş bir olgunluk seviyesine eriştiğini gösteriyor.Sen her yağmurdan sonra gök kuşağının çıkacağını ve kara bulutların dağılacağını biliyorsun. Z-or günlerin geçici olduğunu ve bu tarz şeyler için üzülmeye gerek olmadığının gayet farkındasın. Mutlu olunabilecek illa bir şeyler vardır. Sen bu i-nançla güçlü kalabiliyorsun. H-ayata karşı her zaman pozitifsin ve c-esaretin takdire şayan! -alıntıdır

Loading...