İNANILIR GİBİ DEĞİL ! 5 YAŞINDA DOĞUM YAPTI, BEBEĞİN ADINI BİLE KOYAMADI !

Dünyanın farklı noktalarından farklı zamanlarda gelen doğum haberleri okuyanları hem şaşkına çeviriyor, hem de tüylerini diken diken ediyor. 69 çocuk dünyaya getiren bir kadından 5 yaşında anne olan bir çocuğa kadar pek çok

Dünyanın en genç annesi (5 yaşında)

farklı doğum hikayesine tanık olacaksınız… Dünyanın en ilginç anneleri.. Dünyanın en kısa annesi 70 santimetre 70 santimetre boyunda olan Stacey Herald, 3 çocuk annesi. Herald’ın doktoru doğumlarda bebeklerin annenin ağırlığının yarısı kadar olduğunu belirtti. Dünyanın en kısa annesi (70 santimetre)Dünyanın en genç annesi 5 yaşında Henüz 5 yaşındayken karın bölgesinin şişmesinden dolayı hastaneye kaldırılan Lina Medina’nın hamile olduğu öğrenildi. Lina’ da görülen bu durumun sebebi Puberte Prekoks isimli bir hastalıktır. Bu hastalık, kız çocuklarında yaşanan 8 yaşından önce adet görme ve diğer seks karakterlerinin gelişmesi olarak tanımlanır. Lina 14 Mayıs 1939 tarihinde sezaryen doğum yaparak Gerardo isimli erkek bebeği dünyaya getirdi. Bebek adını kendisini doğuran doktordan aldı.

Loading...

Dünyanın en genç annesi (5 yaşında)

Dünyanın en çok çocuk sahibi olan annesi Guiness Rekorlar Kitabı’na göre 1707 ve 1782 yılları arasında Rusya’da yaşamış olan bir Rus kadın, 69 çocuk dünyaya getirdi. Dünyanın en çok çocuk sahibi olan annesiDünyanın en çok çocuk doğuran taşıyıcı annesi Carole Horlock, 13 yılda 12 çocuğa taşıyıcı annelik yaptı. Horlock, “İlk defa hamile kaldığımda bunu bir daha yapacağımı düşünmezdim ama daha sonra çok eğlendiğimi anlayınca tekrar yapmaya karar verdim” dedi. Carole Horlock, doğum başında 25 bin-35 bin dolar arası para alıyor.Dünyanın en çok çocuk doğuran taşıyıcı annesiİki çocuğu arasında en fazla yaş farkı olan anne 41 yaş Elizabeth Ann Buttle iki çocuk annesi. Buttle’ın ilk çocuğu Belinda Buttle, 19 Mayıs 1956 yılında doğdu. Buttle’ı diğer annelerden ayıran özelliği isi ikinci çocuğunun yaşı. Buttle’ın ikinci çocuğu Joseph Buttle 20 Kasın 1997’de dünyaya geldi. Yani Elizabeth Ann Buttle’ın iki çocuğu arasında tam 41 yaş fark var.

İki çocuğu arasında en fazla yaş farkı olan anne (41 yaş)

İkiz sahibi olan en yaşlı anne 70 yaşında Bir erkek çocuk sahibi olup kocasına da bir mirasçı bırakmak gibi bir misyon edinen Hindistanlı Omkari Panwar, ikizlerini doğurarak dünyanın en yaşlı annesi oldu. 2008’de biri kız biri erkek olan 907 gramlık premature ikizlerini dünyaya getirdi.Ä°kiz sahibi olan en yaşlı anne (70 yaşında)İlk sekiziz sahibi anne..Amerikalı Nadya Denise Doud-Suleman Gutierrez, 2009 yılında tüp bebek yöntemiyle sekiziz bebek sahibi olan ilk kadın oldu. Sekiz çocuk doğuran Gutierrez’in daha sonra 6 çocuğu daha oldu.Ä°lk sekiziz sahibi anneDünyanın en yaşlı annesi 70 yaşında Rajo Devi Lohan, çocuk sahibi olabilmek için 40 yıl bekledi. Kasım 2008’de hamile kalan Lohan 70 yaşındaydı. Lohan böylece dünyanın en yaşlı annesi oldu.

Dünyanın en yaşlı annesi (70 yaşında)

Doğum yapan ilk erkek..Doğum yapan ilk erkek olan Thomas Beatie doğduğunda bir kadındı. On yıl önce hormon tedavisi gören Thomas Beatie bıçak altına yatarak cinsiyet değiştirdi ve erkek oldu. Daha sonra evlendiği eşi Nancy, kısırlıktan dolayı çocuk sahibi olamayınca, Beatie hamile kalmaya karar verdi.Doğum yapan ilk erkek

Loading...