İnanılmaz Faydası Bulundu! Bu haberden sonra her yerinizi folyolayacaksınız!

Loading...

ALÜMİNYUM FOLYONUN ŞİFA NİYETİNE KULLANIM ALANLARIAlüminyum folyo denince akıllara ilk olarak mutfakta yiyecekler için kullanıldığı geliyor. Peki bunun haricinde size şifa vereceğini söylesek şaşırır mısınız?

1- Yanıkların tedavisinde

Alüminyum Folyonun Şifa Niyetine Kullanım Alanları

Amerikalı araştırmacılar, doktorların taze yanıkları folyo ile tedavi etmelerini öneriyor. İlk önce, yarayı dikkatle temizleyerek, yanık üzerinde oluşan suyu temiz bir havluyla temizleyin. Merhem sürün ve üzerine gazlı bez sarın. Gazlı bezin üzerine de folyoyu sarın. Bantla sabitledikten sonra acı hafifleyene dek bekleyin.

2- Yorgun görünümünüzü azaltın

Loading...

Alüminyum Folyonun Şifa Niyetine Kullanım Alanları

Çok fazla yorgun ve halsiz bir görüntünüz varsa alüminyum folyo sizin eski halinize dönmenize yardımcı olacak. Birkaç ince folyo şeridini yırtın ve dondurucuya yerleştirin. 2-3 saat sonra onları alın. Yanaklarınıza ve göz kapaklarınıza koyun. Kaslarınızın rahatladığını ve gevşediğini göreceksiniz.

3- Ağrılı eklemlerin tedavisinde

Alüminyum Folyonun Şifa Niyetine Kullanım Alanları

Alüminyum folyo, ağrılı artrit, gut veya siyatik hastalığı olan insanlar için gerçek bir hayat kurtarıcı olabilir. Ağrılı bölgeye folyo sarmaya çalışın ve hareketlerinizi sınırlandırmaya dikkat edin. Folyoyu bir gece veya bir gün bırakın.

4- Grip tedavisinde

Alüminyum Folyonun Şifa Niyetine Kullanım Alanları

Alüminyum folyo yöntemini deneyen insanların bir çoğu ayaklarına alüminyum folyo sararak hiçbir ilaç kullanmadan bu yöntemle gribi atlatabildiklerini söylüyorlar. Birçok grip belirtisini alüminyum folyo kullanarak ve hiçbir ilaç almadan atlatabilirsiniz. Ayaklarınızı yaklaşık 5-7 kat folyo ile sarmayı deneyin. Folyo, anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve bazı soğuk algınlığı semptomlarınıza karşı yardımcı olabilir. Ayaklarınızı n iki saat nefes almasını sağlayın ve aynı işlemi tekrarlayın. Birkaç gün içinde bir gelişme göreceksiniz. Semptomlarınız bir haftadan uzun sürerse vakit kaybetmeden doktorunuza görünmelisiniz.

5- Kas ağrılarını azaltın

Alüminyum Folyonun Şifa Niyetine Kullanım Alanları

Ağrı yaşadığınız bir yere ve kas çevresine folyo sarmak ağrınızı hafifletir Kas ağrılarını azaltın

Loading...