İzzet Altınmeşe’nin oğlu genç kızların sevgilisi oyuncu çıktı!

Türk Halk Müziğinin efsane isimlerinden birisi sayılan İzzet Altınmeşe’nin oğlunun kim olduğunu öğrenenler gözlerine inanamadı. Kendi has tarzıyla Türk Halk Müziğinde farklı bir yeri olan İzzet Altınmeşe’nin oğlu genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu çıktı. Yakışıklı oyuncunun İzzet Altınmeşe’nin oğlu olduğu oğlunun oynadığı dizi setini ziyaret etmesiyle ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu babası ile ön plana çıkmak istemediği için şimdiye kadar kimsenin bilmediğini söyledi. İşte İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan ve milyonlarca genç kızın sevgilisi ünlü oyuncu:

Loading...

İZZET ALTINMEŞE – FIRAT ALTINMEŞE

Fırat Altunmeşe, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi, bir ablası vardır. Babası türkücü İzzet Altınmeşe’dir.
İstanbul Bilgi ÜniversitesiSinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı.2013 yılında başrolleriniTimuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştığı “Vicdan” adlı dizide oynadı.

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. Dizi`nin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç’tır.

2015 yılında önce “Gizli Ajanda” adıyla çekilen sonra “Hesapta Aşk” adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede,Burhan Öçal rol aldı.

2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu’nun yazdığı “Kehribar” adlı dizideGürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, Özge Özder,Hakan Boyav, Necip Memili, Ayça Varlıer ile birlikte rol almıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Kehribar (TV Dizisi)
2015 – Sofra Sırları (Sinema Filmi)
2015 – Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
2014 – Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
2013 – Vicdan (Emre) (TV Dizisi)

Loading...