Ka-nsere Karşı Her Evde Bulunan İki Basit Besini Birleşitirip Tedaviye Dönüştürdü Hükumet Önünü Kesti

Ka-nsere Karşı İki Basit İçeriğini Bir Tedaviye Dönüştü, Sonra Hükümet Ona Bunu Yaptı …

Johanna Budwig’i hiç duydunuz mu? Altı kere Nobel Tıp Ödülü’ne aday gösterildi. Dünya, Dr. Budwig’i ka-nser hastalarının% 90’ında iyileştirme başarısı ile tanımaktadır.

Bunun en iyi yanı, Dr. Budwig’in herhangi bir kimyasal madde veya toksin kullanmadığı gerçeğidir. Onun doğal tedavileri eczacıların en kötü kâbusuna dönüştü ve birçoğu sessiz kalmaya çalıştı. “Ka-nsere cevabım var, ancak Amerikalı doktorlar dinlemiyor.

Buraya gelip metotlarımı gözlemleyip etkilendiler. Daha sonra, eve götürüp çok para kazanabilmeleri için özel bir anlaşma yapmak istiyorlar. Bunu yapmayacağım, bu yüzden her ülkede hedef gösterildim ” diye konuştu.

Loading...

Ka-nser tedavisi var, ancak ilaç firmaları bunu asla kabul etmeyecek. Her yıl milyonlarca insan ö-lüyor. Ö-len insanlar kar getiremezler. Kimyasal yüklü ilaçlar, radyasyon, asidoz ve yetersiz beslenme, ka-nseri daha da kötüleştirir.

Asidoz vücudun asidik olduğu ve hücrelerin yeterli oksijen alamadığı bir durumdur. Sağlıklı insanların kan oksijen seviyesi 98-100, ka-nser hastalarında ise sadece 60’tır.

Kanda oksijen yerine karbondioksit mevcuttur”. Oksijen eksikliği ateşe neden olur ve tümörler büyür. Ka-nser hücrelerinin gelişmesi için şekere ihtiyaç duyduğunu unutmayalım.

Otto Warburg teoriyi destekledi ve 1931’de Nobel Ödülünü kazandı.

Oksijen ka-nsere karşı savaşın en güçlü silahıdır. Budwig oksijen arzını diğer bilim adamlarından daha iyi bir şekilde artırmayı başardı. Protokolü vücudu alkalize eder ve yeterli oksijen sağlar. Mutasyon geçiren hücreler bu durumda büyüyemezler.

Budwig’e göre, keten tohumu yağı ve kuark peyniri yedirmeniz gerekiyor. Ayrıca, popüler diyetlerin durumu kötüleştirdiğinden ve hücresel oksijen açlığına neden olan herhangi bir tehlikeli yağ veya gıdalar içermeyen özel bir diyet rejimi oluşturduğundan bahsetti.

Patentleri sağlıklı gıdalar ve esansiyel yağ asitleri aldı.

Budwig, güneş ışığının önemini vurguladı. Güneş D3 vitamininin en büyük kaynağıdır. Bu vitamin inanılmaz antika-nser etkisi ile bilinir.

Budwig’in tedavisinde, hastalar iki aşamadan geçiyor. Birincisinde, kuark / süzme peyniri ve keten tohumu yağı tüketirler. İnsan vücudunun omega-3 yağlarını keten tohumu yağı ile istediği miktarda sentezlediğinin farkındaydı.

“Bu yağ asitleri olmadan, oksijen açısından zengin hava verildiğinde bile solunum enzimleri işleyemez ve kişi boğulur. Bu yüksek oranda doymamış yağ asitlerinin bir eksikliği birçok hayati fonksiyonu bozar.

Her şeyden önce, kişinin mevcut oksijen arzını azaltır. Hava ve gıda olmadan hayatta kalamayız; ne de bu yağ asitleri olmadan hayatta kalamayız “dedi.

Hastaları sözlü olarak doğal tedaviyi aldı ve ö-lümcül hastalar lavabolarında keten tohumu yağı aldı. Terapinin ikinci kısmı 6 aylık özel bir diyet içerir.

Budwig’in ka-nser tarifi tarifi

Malzemeler:

  • 2-5 yemek kaşığı. keten tohumu yağı,
  • 10 kapsül veya 1-3 yemek kaşığı taze kıyılmış keten tohumları
  • 1 su bardağı kuark peyniri
  • Bir tutam kırmızı biber
  • Peynirinizin homojenize edilmiş sütten yapılmış olmadığından emin olun. Havaya maruz kaldıktan hemen sonra yağ veya tohum kullanılmalıdır. Malzemeleri ahşap bir kaşık kullanarak birleştirin. Dozu günde en az bir kez al.

2. aşama

Diyet!

Hazır yemek yiyin. Katı yağ, işlenmiş gıdalar, alkolsüz içecekler, şeker, mayonez, salatalık sosları, organik olmayan yiyecekler, yağlı et, yapay tatlandırıcılar, yüksek fraktoz mısır şurubu gibi gıdalardan uzak durun.

Meyve sularınızı tatlandırmak için üzüm suyunu kullanın.

Kimyasal olmayan gıdalar yiyin

Günde üç kere bir fincan çayı (üzüm, nane, gül kalemi) içirin ve doğal tatlandırıcılarla tatlandırın

Kereviz, havuç ve kırmızı pancardan yapılmış taze meyve suları için

Kaynak:https://healthysolo.com/health/turned-2-simple-ingredients-cure-cancer-government/

Loading...