Kadınlar Burçlarına Göre Nasıl Bir Eşle Mutlu Olur

Loading...

Burcunuza göre nasıl bir erkekle mutlu olabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız galerimizin altında püf noktalarını görebilirsiniz.

mustafa-soydan-astro-illustrations-aries.jpg

Koç kadını: Kendisini kıskanacak sert bir mizacı olan bir eş arar. Bir erkekten hoşlanıp hoşlanmadığına, onu gördükten sonraki beş saniyede karar verebilir. Çok sevip özleseniz bile onu sıkboğaz etmeyin.

mustafa-soydan-astro-illustrations-taurus.jpg

Boğa kadını: Yaratıcı ve kuvvetli bir eş arar. Ayrıca aradığı en önemli özellik sağlık problemi olmamasıdır. Bu sebeple ufak tefek sağlık problemlerini ilk buluşmada belli etmeyip uzun uzun anlatmazsanız iyi edersiniz.

Loading...

mustafa-soydan-astro-illustrations-gemini.jpg

İkizler kadını: Eşinin maddi durumu yerinde ve anlayışlı olmasını ister. Onunla göz teması kurabilirsiniz. Karşısında kendinizden emin durun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-cancer.jpg

Yengeç kadını: Eşinin kendisini sahiplenmesini ister. Üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. İşi varken başka şeyleri yapması için zorlamayın. Ona fikrini danışmanız çok hoşuna gider.

mustafa-soydan-astro-illustrations-leo.jpg

Aslan kadını: Eşi, kendinden emin, kariyer yapmış biri olmalıdır. Onunla aynı anlaştığınızı hissettiğinizde vücut dilinizi de ona uydurun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-virgo.jpg

Başak kadını: Akıllıca hareket eden, maaşı iyi bir eş arar. Ona ala yalan söylememelisiniz. O konuştuğunda onunla göz teması kurun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Libra.jpg

Terazi kadını: Eşinin hayattan zevk alan, kibar ve korkuları olmayan biri olmasını ister. Ona önerilerde bulunun ama ne yapacağını söylemeyin. Bu onun hoşuna gider. Onun yanında ağzınızı bozmayın.3

mustafa-soydan-astro-illustrations-scorpio.jpg

Akrep kadını: Gösterişi sevmeyen, sabırlı davranan, dış görünüşü iyi bir eş ister. Geçmişi unutacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz, hafızası çok kuvvetlidir.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Sagittarius.jpg

Yay kadını: Gözü çok yükseklerde değildir. Kıyaslanmaktan hoşlanmaz. Fazla üzerine gitmeyin, özel günleri sakın ola ki unutmayın!

mustafa-soydan-astro-illustrations-Capricorn.jpg

Oğlak kadını: Elindekinin kıymetini bilen, kendinden emin bir eş arar. Son birlikte olduğunuz kişiyi anlatmayın. Arama ve mesajlarına mutlaka dönün.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Aquarius.jpg

Kova kadını: Yenilikleri takip eden bir eş arar. Onun gönlünü kazanmak için sevimli olmak yerine şuh tavırlar sergilemelisiniz. Kendinize güvenin. Onu bir şeylere zorlamayın.

Ä°lgili resim

Balık kadını: Ona aşık olacak ve acılarını saracak bir eş arar. Aynı fikirde olmasanız da kelime oyunlarına başvurun. Her zaman işe yarar.

Loading...