Kadınlar Burçlarına Göre Nasıl Bir Eşle Mutlu Olur

Burcunuza göre nasıl bir erkekle mutlu olabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız galerimizin altında püf noktalarını görebilirsiniz.

mustafa-soydan-astro-illustrations-aries.jpg

Koç kadını: Kendisini kıskanacak sert bir mizacı olan bir eş arar. Bir erkekten hoşlanıp hoşlanmadığına, onu gördükten sonraki beş saniyede karar verebilir. Çok sevip özleseniz bile onu sıkboğaz etmeyin.

mustafa-soydan-astro-illustrations-taurus.jpg

Boğa kadını: Yaratıcı ve kuvvetli bir eş arar. Ayrıca aradığı en önemli özellik sağlık problemi olmamasıdır. Bu sebeple ufak tefek sağlık problemlerini ilk buluşmada belli etmeyip uzun uzun anlatmazsanız iyi edersiniz.

mustafa-soydan-astro-illustrations-gemini.jpg

İkizler kadını: Eşinin maddi durumu yerinde ve anlayışlı olmasını ister. Onunla göz teması kurabilirsiniz. Karşısında kendinizden emin durun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-cancer.jpg

Yengeç kadını: Eşinin kendisini sahiplenmesini ister. Üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. İşi varken başka şeyleri yapması için zorlamayın. Ona fikrini danışmanız çok hoşuna gider.

mustafa-soydan-astro-illustrations-leo.jpg

Aslan kadını: Eşi, kendinden emin, kariyer yapmış biri olmalıdır. Onunla aynı anlaştığınızı hissettiğinizde vücut dilinizi de ona uydurun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-virgo.jpg

Başak kadını: Akıllıca hareket eden, maaşı iyi bir eş arar. Ona ala yalan söylememelisiniz. O konuştuğunda onunla göz teması kurun.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Libra.jpg

Terazi kadını: Eşinin hayattan zevk alan, kibar ve korkuları olmayan biri olmasını ister. Ona önerilerde bulunun ama ne yapacağını söylemeyin. Bu onun hoşuna gider. Onun yanında ağzınızı bozmayın.3

mustafa-soydan-astro-illustrations-scorpio.jpg

Akrep kadını: Gösterişi sevmeyen, sabırlı davranan, dış görünüşü iyi bir eş ister. Geçmişi unutacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz, hafızası çok kuvvetlidir.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Sagittarius.jpg

Yay kadını: Gözü çok yükseklerde değildir. Kıyaslanmaktan hoşlanmaz. Fazla üzerine gitmeyin, özel günleri sakın ola ki unutmayın!

mustafa-soydan-astro-illustrations-Capricorn.jpg

Oğlak kadını: Elindekinin kıymetini bilen, kendinden emin bir eş arar. Son birlikte olduğunuz kişiyi anlatmayın. Arama ve mesajlarına mutlaka dönün.

mustafa-soydan-astro-illustrations-Aquarius.jpg

Kova kadını: Yenilikleri takip eden bir eş arar. Onun gönlünü kazanmak için sevimli olmak yerine şuh tavırlar sergilemelisiniz. Kendinize güvenin. Onu bir şeylere zorlamayın.

Ä°lgili resim

Balık kadını: Ona aşık olacak ve acılarını saracak bir eş arar. Aynı fikirde olmasanız da kelime oyunlarına başvurun. Her zaman işe yarar.