Kapıcılar Kralı’nın İbraham’ı bakın kim çıktı!

Hani bir dönemler televizyonda gördüğümüzde ekrana yapışıp yanaklarını sıkmak istediğimiz çocuklar vardı. Onlar artık büyüdü. Peki ya şimdi nasıl gözüküyorlar merak ettiniz mi?

Efsane film Kapıcılar Kralı’nda Seyyid’in oğlu rolünde İbram karakterini canlandıran Hüsnü Yıldız’a bir de şimdi bakın.

Hüsnü Yıldız, gerçekte de filmin geçtiği apartman görevlisinin oğludur.

Loading...

Ve işte İbraam’ın şimdiki hali…

70’li yılların çocuk yıldızı Murat Erton

Saklanbaç gazetesinin açmış olduğu Türkiye’nin En Güzel Çocuğu yarışmasını kazanan Erton, Halit Ziya Uşaklıgil’in ‘Aşk-ı Memnu’ eserinin 1975 yılı TV uyarlamasında Bülent’i canlandırdı. Behlül Dal, Ertem Göreç, Guido Zurli, Süreyya Duru gibi büyük yönetmenlerle çalıştı. 1974 te Güneşin Battığı Yer ile Paris’te özel ödül ve 1976 da Sahipsizler ile Altın Portakal kazandı.

Hüsnü Yıldız, gerçekte de filmin geçtiği apartman görevlisinin oğludur.

Ve işte İbraam’ın şimdiki hali…

Sanat yaşamı boyunca 13 sinema filmine imza atan Erton, bunun yanı sıra birçok reklam filminde rol aldı, fotoroman çekti, ayrıca fotomodellik ve mankenlik yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde pazarlama ve yöneticilik eğitimi alan Erton, şu anda 49 yaşında ve sektöründe lider konumdaki bir Alman firmasının Türkiye Müdürlüğünü devam ettirmekte.

Uçurtmayı Vurmasınlar filminden Barış

Şimdilerde 33 yaşında olan Ozan Bilen, ilk rolünü 5 yaşındayken Uçartmayı

Vurmasınlar filminde oynamıştı.

Ozan Bilen, Pera Güzel Sanatlar Akademisi Sinema Oyunculuğu Bölümünü bitirdi.

Sonrasında çeşitli dizi ve film projelerinde rol aldı. Seneler sonra fenomen dizi ‘İşler Güçler’de işportacı rolüyle karşımıza çıktı. En son ‘Yola Çıkmak’ filminde başrolde oynadı.

Süper Baba – Alim Aksu
Türkiye’nin en çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Süper Baba’da Alim Aksu’yu canlandıran Eray Demirkol, Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi.

Bir dönem ekranlara kilitleyen Süper Baba dizisinde Alim Aksu’yu canlandıran Eray Demirkol şimdi 36 yaşında.

Süper Baba dizisinden sonra Ekmek Teknesi başta olmak üzere çok izlenen yapımlarda ekranlara gelen Eray Demirkol şimdilerde evlilik hazırlığı yapıyor.

Loading...