Kayınpeder istedi, Facebook’tan paylaşıp aşkı için in-tihar etti.

Evlenme teklifinde bulunduğu nişanlısıyla hayatını birleştirmek isteyen Atul Lokhande, nişanlısının babasının evliliğe karşı olması sebebiyle, babayı tehdit etmeye başladı.

Atul Lokhande ile ilgili görsel sonucu

Bu sürede genç adamın nişanlısıyla iletişimi koptu. Lokhande, bir süre sonra ikinci bir evlenme teklifinde bulundu. Nişanlısının babası genç adamdan, sevgisini kanıtlaması için in-tihar girişiminde bulunması gerektiğini belirtti. Baba, genç adamın hayatta kalması halinde, evliliğe karşı çıkmayacağını söylerken, ölmesi durumunda ise genç adamın reenkarne (ruhun yeni bir bedende dünyaya geri dönmesi) olup kızıyla evleneceğini iddia etti.

Atul Lokhande ile ilgili görsel sonucu

GENÇ ADAM İN-TİHAR NOTUNU FACEBOOK HESABI ÜZERİNDEN PAYLAŞTI

Atul Lokhande, Facebook hesabında paylaştığı bir yazıyla durumu anlatıp in-tihar etti. O yazıda, “Babası beni akşam evlerine davet ederek kızının aşkı için kendimi ö-ldürerek ispat etmemi istedi. Eğer ö-lürsem, onunla (kız arkadaşı) beraber olacağım. Eğer kurtulusam kendi kendime geri geleceğim. Sensiz yaşayamayacağım, gidiyorum. Çoğu insan aşık olur ama hiç kimse benim seni sevdiğim gibi sevemez. Seni unutamam. Gerçek olan, seni unutmak istememem. Çünkü sen benimsin. Seni daima seveceğim. Ö-lene kadar ve ö-ldükten sonra da… Bütün aşıklar kalbini verir, sadece ben yaşamımı vereceğim” yazarak, sevdiği kadınla yaklaşık 40 kadar fotoğrafını paylaştı ve in-tihar etti. Bangalore’de hastaneye kaldırılan Atul Lokhande’nin beyin ölümünün gerçekleştiği belirtilirken bitkisel hayatta olduğu ifade edildi.

Atul Lokhande ile ilgili görsel sonucu