‘Kenan Doğulu-Beren Saat evliliğine başka şahıslar kastetti’

YouTube kanalında gündem olacak açıklamalara imza atan Seren Serengil, boşanacağı konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

'Kenan Doğulu-Beren Saat evliliğine başka şahıslar kastetti'

Ünlü şarkıcı, son dönemde “evlilikleri bitme aşamasında olduğu” haberleriyle gündemden düşmeyen oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu’nun boşanma aşamasına gelmelerindeki olası sebepleri açıkladı.

Seren Serengil, ünlü çiftin ailevi nedenlerden dolayı boşanma aşamasına geldiğini iddia etti: Bu bence Kenan ile Beren arasındaki bir problem değil. Kesinlikle başka şahısların bu evliliğe kastettiğini düşünüyorum.

'Kenan Doğulu-Beren Saat evliliğine başka şahıslar kastetti'

Loading...

“İSTEMİYORUM!”
“Evlilikte iki insanın yalnız bırakılması gerekiyor. ‘Evlilik iki ailenin birbirleriyle evlenmesidir’ söylemi de yanlış. Aileler görüşmek zorunda değil. Hayatında istememe hakkına sahipsin. Bu yaptırımlar, baskılar… İstemiyorum, mecbur değilim. Sevmediğim insanlarla yan yana gelmek istemiyorum”

“Ailelerin, çiftlerin en güzel günlerinde kaprisleri nedeniyle bunları yaşatmaya ne hakları var? Ben onu unutur muyum? Ben de Beren kafasındayım. Dış etkenleri duvarlarınızdan içeriye sokmaya izin verdiğiniz zaman bir kadın hırslanır.”

“Beren’e bir şey olmaz. Çok üzüleceksin Kenan. Bir erkek için ileride bir gün eski eşini başkasıyla görmek çok ağır. Tamir etmeye çalış.”

“İyi bir aile bireyi, çocuğunun mutluluğunu istiyorsa çift bir arada tutmaya çalışır. Bu durumlarda aile çok önemli. Çözemediğiniz şey kendinize ilgili mi? Anlaşamıyor musunuz? Sakın bir başkası yüzünden o yuvayı yıkmayın. Neden buysa ikinize yazıklar olsun.”

Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile bir dönem tatsızlık yaşamış, ardından sosyal medya hesaplarından takipten çıkarmıştı.

Ayrılık haberleri sonrası Kenan Doğulu’nun annesinin, hiçbir zaman Beren Saat’i gelini olarak kabul etmediği iddiası da gündeme geldi.

“28 Mart’ta bu işin bitmesini hiç istemiyorum. Bir aya getirin, bu çifti barıştırın. En kötü ben arayacağım. Elim telefona gidiyor ama samimiyetim yok, olsa yapacağım.”

2014 yılında Los Angeles’ta nikah masasına oturan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti’nin, boşanmak için mahkemeye başvurduğu konuşuluyor.

Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının haberine göre; Beren Saat ile Kenan Doğulu, 28 Mart Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacak.

Loading...