Kocası ve Arkadaşlarının Zorla Dans Ettirmek İstedikleri Kadın

Pakistan’da 3 yıllık evli olan kadın, kocası ve arkadaşları için dans etme teklifini kabul etmedi. Ta-lihsiz kadın elbiselerini yır-tan kocası ve arkadaşları tarafından çı-plak bırakıldıktan sonra demir çubukla iş-ken-ce gördü.

Pakistan’da 3 yıllık evli olan 22 yaşındaki Asma Aziz, kocasının kendisi ve arkadaşları için dans etmesi teklifin kabul etmeyince kocası Mian Faisal ve arkadaşları elbiselerini yı-rtıp kendisini çı-plak bıraktıktan sonra demir çubuklar ile dö-ve-rek saçlarını kes-ti-ler. Asma, yaşadığı iş-ken-ceyi sosyal medyada paylaştığı bir videoda anlattı.

PO-LİSLER, TA-LİHSİZ KADINDAN RÜŞ-VET İSTEDİ

Loading...

Sürekli şid-det gördüğü kocasının ve arkadaşının kendisine ya-şattıkları iş-ken-ceden sonra evden ka-çıp po-lise sı-ğınan Asma, po-lis merkezinde kocası ve arkadaşları hakkında şi-ka-yetçi olmak istediğini ama po-lislerin kendilerine rüş-vet vermesi şartı ile şi-kayet dilekçesini işleme koyacaklarını söylediklerini belirtti.

Anne ve babası olmayan Asma, yaşadıklarını anlattığı videoyu paylaşarak yar-dım istedi. Videonun yayınlanmasından sonra koca ve arkadaşları tu-tuklandı.

Loading...