Kristal Bir Kalp Seçin ve Aşk Mesajınızı Alın

Dört kristale odaklanın ve hangisinin sizi en çok çekdiğini görün. Psişik duygularınıza kulak verin ve şu anda hangi kristali sevdiğinizi hissedin. Ardından aşk mesajınızı okuyun

1.Kristali Seçtiniz

Seçiminiz, eski hayatınızdaki yaraların yanı sıra aşk hayatınızı iyileştirmek için yeterli güce sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu parlak kalp size cesaret getiriyor. Size sevildiğinizi garanti eder çok yakında anlayacaksınız.

2.Kristali Seçtiniz

Şimdi kendinizi okuma ve doğal psişik yeteneğinizi kullanma zamanı. Bu özel taş, hayalini kurduğunuz sevgiye sahip olabileceğinizi garanti eder (sezgilerinizi görmezden gelmeyin)

Loading...

3.Kristali Seçtiniz

Bu koruyucu bir taştır; Size, korunmakta olduğunuz psişik mesajı veriyor. Olumlu ve olumsuzları dengeleme ve aşk hayatınızın hangi aşamada olduğunu görme zamanı.

Evren senin mutlu, özgür ve güvende olmanı istiyor. İstediğiniz değişiklikleri yapacak kadar olgunsunuz. Bugün, bu değişikliklere adım atmak için en uygun gün!

4.Kristali Seçtiniz

Artık eski bir yara ve acı ile başa çıkabilirsiniz. Bu yüreğinizin size mesajı, köklerinizin sizi iyileştirdiğidir. Geçmiş bizi şekillendirir. İnanç sisteminizi inceleyin, daha sonra sizin için herşey daha da çok netleşecektir.

Loading...