Müge Anlı’da bugün şok gelişme yaşandı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün günlerdir konuşulan Nursel Doğan olayıyla ilgili ilginç bilgiler ortaya çıktı. 8 Ağustos’tan bu yana haber alınamayan Nursel Doğan’dan hala haber yok ancak ilginçtir ki Nursel’in arkadaşı Deniz’de kayıp. Peki Nursel ve Deniz nerede? Haydar Sırça sevgilisi Nursel Doğan’a ne yaptı? Tüm bunlar yaşanırken Müge Anlı canlı yayında sıcak bir gelişme yaşandı! Haydar Sırça tarım ilacı içerek intihar etti bilgisi geldi!. İşte Nursel Doğan ve Haydar Sırça hakkında detaylar.

Müge Anlı'da bugün şok gelişme yaşandı

İzmir Dikili ilçesinde Nursel Doğan ve Deniz isimli iki arkadaş ortadan kayboldu. Olay ile ilgili Müge Anlı’nın programına bağlanan Haydar Sırça ise kayıplarıyla bir alakası olmadığını söylemişti. Nursel Doğan’ın Haydar Sırça’dan ayrılmak istediği bu nedenle Haydar Sırça sürekli kavga ettiği öğrenildi. Evli ve 4 kız çocuğu babası olan Haydar Sırça 28 eylül 2018’de Müge Anlı’ya katıldı. Nursel Doğan’ın sevgilisi Haydar Sırça kayıp Nursel Doğan’ın annesinin kızına ev almasını istediğini söyledi. Nursel Doğan’ın annesi Hanife Doğan ve kız kardeşi Sevim Sevinç ile Haydar Sırça Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Nursel Doğan ve Deniz takma isimli şahısı aradıklarını söylemişti. Ancak Müge Anlı bugünkü programında ilginç bir gerçeği ortaya çıkarttı.

Loading...

Haydar Sırça tüm bu yaşananlardan sonra 9 gündür kaçıyordu. 9 gündür ortalıkta olmayan Haydar Sırça, Silivri’de polis kontrolünden kaçmak için tarım ilacı içti ve polis kontrolünde hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmayan Haydar Sırça 9 günün ardından bu şekilde bulunurken Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz’den hala bir haber yok.
HAYDAR SIRÇA NURSEL DOĞAN VE DENİZ HAKKINDA NELER ANLATMIŞTI?

Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz’in en son Balıkesir’de görüldüğü iddia edilmiş ve bir gece kulübünde çalıştıkları öne sürülmüştü. Bugün başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Haydar Sırça ile önemli konuşmalar yapıldı.

Dün telefonla yayına katılan Haydar Sırça isimli vatandaş Nursel Doğan’ın Kaybı ile ilgili stüdyoya gelerek programa katıldı.. Progamın ilk anlarından itibaren konuşmaya başlayan Haydar Sırça,

“Ben iyi bir eş, iyi bir sevgili ve iyi bir iş adamı olamadım. Eğitimsizlik diyelim. Eşimden çok özür diliyorum. Kendisi benim ikinci eşim. İlki hayatını kaybetti. Borç para karşılığında evlendim. Benden 12 yaş büyüktü. İnkar etmiyorum. Nursel’i seviyorum. İlk başta akrabam dedim. Böyle ifade verdik.” dedi.

Loading...