O Babanın Savunması Akıllara Durgunluk Verdi.

ANTALYA’da babası Metin P.’nin (48), 8 yıldır kendisine c-insel istismarda bulunduğu iddiasıyla ş-ikayetçi olan S.P. (22), kalıntıların bulunduğu tişörtü de delil olarak polise teslim etti. S-uçlamaları kabul eden ve kızını kendisini t-ahrik etmekle suçlayan Metin P. tu-tuklandı.

Kızına 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı ile ilgili görsel sonucu

Konyaaltı ilçesinde oturan S.P., 16 Şubat’ta Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ah-lak Büro Amirliği’ne giderek, 8 yıldır babası Metin P. tarafından i-stismar edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Polise ifadesinde 14 yaşından bu yana istismar edildiğini belirten S.P., 16 Şubat’ta babasının yine kendisiyle il-işki-ye girdiğini, kalıntılarını da tişörtüyle sildiğini belirterek, giysisini de delil olarak po-lise teslim etti.

S.P.’nin şik-ayeti üzerine Ahlak Büro Amirliği ekipleri Metin P.’yi aynı gün evinde gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesine başvurulan Metin P., suçlamaları kabul etti. Hatay’da pamuk fabrikasında çalıştığını, kızıyla kimse yokken birlikte olduğunu anlatan Metin P., “İstemeyerek yapıyordum. Kendime ha-kim olamıyordum. Hatta sırf bu yüzden Hatay’da pamuk fabrikasında çalışmaya gittim. Buna rağmen aklıma geldikçe Antalya’ya geliyordum” dedi.

Ci-n-sel sa-p-kın-lığı olmadığını, akıl ve ruh sağlığının da yerinde olduğunu belirten Metin P., kızını da kendisini ta-hr-ik etmekle suçladı.

Loading...
Loading...