Romatizma ve Diz Ağrılarını Gideren Her Derde Deva Sihirli Formül

Romatizma ve diz ağrıları pek çoğumuzun hayatını zorlaştıran sağlık sorunlarından bir tanesidir. Bu ağrıları gideren özel formülün tarifini galerimizde paylaşıyoruz! Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin katıldığı bir programda romatizması olan ve diz ağrısından muzdarip olan kişiler için etkili bir karışım hazırladı.Bu karışımın malzemelerini ve tarifini galerimizde bulabilirsiniz. İleri butonuna tıklayıp resimlerin altında romatizma ve diz ağrılarını gideren özel formülün nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

1. Romatizma ve diz ağrılarından muzdarip olan kişiler

1. Romatizma ve diz ağrılarından muzdarip olan kişiler Pek çok yetişkin insanın muzdarip olduğu romatizma ve diz ağrıları sorunu günlük hayatı negatif şekilde etkileyerek, yaşam kalitesini düşürür. Bunun için yapılması gereken nedir?

2. Bu özel formül ile masaj yapmak gerekiyor

2. Bu özel formül ile masaj yapmak gerekiyor Bir televizyon programına katılan Prof. Dr. Ahmet Maranki, romatizma ve diz ağrısı çeken kişilerin uygulayabileceği doğal bir karışım tarifi verdi. Bu özel karışımın masaj yapılarak ağrıları hafiflettiğini dile getirdi.

Loading...

3. Romatizma ve diz ağrısı için özel karışımın malzemeleri:

3. Romatizma ve diz ağrısı için özel karışımın malzemeleri: Malzemeler: * 5 gr. kekik yağı * 5 gr. susam yağı * 5 gr. sedir yağı * 5 gr. ısırgan yağı * 5 gr. okaliptus yağı * 10 gr. nane yağı * 10 gr. biberiye yağı * 20 gr. relshi mantarı yağı * 20 gr. sarı kantaron yağı * 300 gr. saf katkısız vazelin yağı

4. Susam yağı gözenekleri açıyor

4. Susam yağı gözenekleri açıyor Susam yağı gözenekleri açıyor, ısırgan yağı da vücudumuzdan ödemin atılmasına yardım ediyor. Okaliptus yağının hem kokusu güzel hem de yakıcı bir özelli barındırıyor. Bu özel karışım aynı zamanda anne sütünü de arttırarak bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor.

5. Özel karışım nasıl hazırlanıyor?

5. Özel karışım nasıl hazırlanıyor? Malzemeler listesinde gördüğünüz ve toplam 10 malzemeden oluşan yağları hazır edin. Öncelikle vazelin yağını cam bir kaseye boşaltın.

6. Diğer malzemeleri vazeline yedirin

5. Özel karışım nasıl hazırlanıyor? Malzemeler listesinde gördüğünüz ve toplam 10 malzemeden oluşan yağları hazır edin. Öncelikle vazelin yağını cam bir kaseye boşaltın.

7.

7. Tüm malzemeler birbirine karıştığında ve homojen bir görünüm elde ettiğinizde karıştırmaya son verebilirsiniz.

8.

8. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde, romatizma ve diz ağrılarına iyi gelecek karışımımız hazırdır. Sıra geldi uygulamaya…

9. Özel karışım nasıl uygulanır

9. Özel karışım nasıl uygulanır Hazırladığınız kremsi karışımı alarak, diz bölgesine sürmeye başlayın.

10. Yuvarlak hareketler eşliğinde ve masaj uygulayarak diz bölgesine ve diz arkasına malzemeye iyice yedirin.

11. Malzemeyi yeterli oranda sürdükten sonra sıra geldi etki etmesini sağlamaya..

11.

12. Özel karışımı sürdüğümüz bölgeyi fotoğrafta görüldüğü şekilde bir parça streç film yardımıyla sarıyoruz.

12.

13. Ve bu şekilde sabaha kadar bekletiyoruz. Böylece malzemenin diz bölgesine iyice emilerek etki etmesini sağlıyoruz.

Loading...