Şanlıurfa’da 2 Yaşında’ki kız çocuğu öyle öyle halde bulundu ki

Şanlıurfa’da toprağa gömülü halde kafası k-oparılmış 2 yaşında bir kız çocuğunun c-esedi bulundu. C-esedin bölgeye 20 gün önce gömüldüğünü söyleyen ekipler, küçük kızı bölgeye gömdüğü öne sürülen annesini g-özaltına aldı. Şanlıurfa’nın

Şanlıurfa'da Kafası Koparılmış 2 Yaşında Çocuk Cesedi Bulundu ile ilgili görsel sonucu

Eyyübiye ilçesindeki bir hafriyat döküm alanında toprağa gömülü halde kafası koparılmış 2 yaşında olduğu tahmin edilen bir kız çocuğunun c-esedi bulundu.

TOPRAĞA GÖMÜLÜ K-AFASI K-OPARILMIŞ ÇOCUK C-ESEDİ BULUNDU..Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice Mahallesi’nde yaşandı. Hafriyatların döküldüğü boş bir alanda çocuk c-esedi olduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, bölgede arama yaptı. Yapılan aramada molozların arasındaki toprağa gömülü 2 yaşlarında bir kız çocuğunun c-esedine ulaşıldı.

C-ESEDİN 20 GÜN ÖNCE GÖMÜLDÜĞÜ DÜŞÜNÜYOR Olay yeri inceleme ekipleri c-eset üzerinde ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan incelemede çocuğun yaklaşık 20 gün önce bölgeye g-ömüldüğü belirlendi. Üzerinde elbiseleri duran çocuğun kafasının ise koparıldığı ve cesedin yanına gömüldüğü öğrenildi. C-eset, o-topsi yapılmak üzere Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

ANNE VE ÜVEY ANNE G-ÖZALTINDA, BABA UZUN SÜREDİR KAYIP ..Polis, küçük kızı bölgeye g-ömdüğü öne sürülen annesini g-özaltına aldı. Üvey annenin de g-özaltına alındığı iddia edilirken, babanın ise uzun süredir kayıp olduğu belirlendi. Çocuğun nasıl öldüğü ve kimler tarafından bölgeye götürülerek gömüldüğünün araştırıldığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.