Sedanur’un Ca-nsız Bedeninin Bulunduğu Yerden İlk Görüntüler Geldi

Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in ca-nsız bedeni, Paslı köyü yakınlarında üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu.

Kars’ın Kağızman ilçesinde 7 gün önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in ce-nazesi, Paslı köyüne 1 km uzakta üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Sedanur’un ö-l-d-ü-r-üldüğü belirlenirken, Kars Valisi, olayla ilgili daha önce tutuklanan kişinin başka su-çlardan sa-bıkasının olduğunu, başka gözaltıların da yapılabileceğini söyledi.

MEYVE TOPLAMAYA ÇIKMIŞTI

Kars’ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde 16 Eylül’de yabani meyve toplamaya çıkan Sedanur Güzel (9) kaybolmuştu. Köylülerle kırsalda arama çalışmalarından sonuç alamayan aile durumu jandarmaya bildirmişti.

OLAYLA İLGİLİ 1 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Loading...

Jandarma, AFAD, UMKE, korucular kadavra arama ve iz takip köpekleriyle 7 gün boyunca arama yaptı. Ancak şimdiye kadar bir ize rastlanmamıştı. Sedanur’un kaybolmasına ilişkin soruşturmada şimdiye kadar 1 kişi tutuklandı. O da komşuları Ertan Bozkurt. Olayla ilgili bir televizyon programına da katılan şüphelinin çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.

KARS VALİSİ AÇIKLAMA YAPTI

Kars Valisi Rahmi Doğan “Ciddi bir ekip kurmuştuk bugün maalesef acı haber geldi. Gerekli incelemelerden sonra detaylı açıklama yapılacaktır. Ce-set köye yakın bir mesafede bulundu. Olayla ilgili tutuklanan komşu Ertan Bozkurt’un geçmişi sağlıklı değil, ci-nsellikle ilgili önceden işlenmiş suçları var.” dedi.

İşte Sedanur’un bulunduğu yer;

Üstü taşlarla kapatılmıştı

Loading...