Sen Anlat Karadeniz yayın akışından kaldırıldı! ATV yeni kararı duyurdu

ATV ekranlarının en çok ses getiren dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünü bekleyenlere şok! Sen Anlat Karadeniz 46. yeni bölüm 27 Mart Çarşamba akşamı yayınlanmayacak.

Sen Anlat Karadeniz yayın akışından kaldırıldı! ATV yeni kararı duyurdu - Sayfa 1

Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünü bekleyen seyirciye büyük şok! Merakla beklenen dizinin 46. yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. ATV Sen Anlat Karadeniz dizisini yaın akışından kaldırdı. Peki neden bu hafta Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm yok?

Sen Anlat Karadeniz yayın akışından kaldırıldı! ATV yeni kararı duyurdu - Sayfa 2

ATV ekranlarında yaklaşık 2 sezondur devam eden ve daha yayınlandığı ilk bölüm ile seyirciyi içine çeken dizi Sen Anlat Karadeniz, kanalın reyting listelerinde de yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Loading...

Sen Anlat Karadeniz yayın akışından kaldırıldı! ATV yeni kararı duyurdu - Sayfa 3

Çarşamba akşamları yayınlanan dizi karşısında sıkı rakipler olmasına rağmen günün en çok izlenen yapımı olmayı başarıyor ve reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmıyor.

Sen Anlat Karadeniz yayın akışından kaldırıldı! ATV yeni kararı duyurdu - Sayfa 4

ATV bu hafta dizinin yeni bölümünü yayın akışından kaldırdı. Yerine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile Seçim Özel programını canlı olarak yayınlayacak.

Dizinin 46. yeni bölümünü sabırsızlıkla bekleyen seyirci ise 2 hafta sonra yani 3 Nisan Çarşamba akşamı yeni bölümü izleyebilecek.

Loading...