Serçe Parmağına Göre Karakter Analizi

A Tipi Kişilik

Duygularını kendilerine saklarlar ve yabancılara şüpheyle yaklaştıklarından duygularını onlarla paylaşmazlar. Özgürlüklerine düşkündürler. Kolayca arkadaş edinemeseler de edindikleri arkadaşlara inanılmaz sevgi besler ve güvenirler. Yalandan ve iki yüzlülükten nefret ederler. Bu aslında hayatta en değer verdikleri şeylerdendir.

Kendilerini beğenirler ve onları kandırmak çok zordur.

Kocaman bir kalpleri vardır ve sevdiklerine her daim yardım ederler. Çalışkandırlar. Onlara verilen görevleri asla yarıda bırakmazlar. Mimiklerinden ve gözlerinden ne düşündükleri anlaşılır.

B Tipi Kişilik

Loading...

Son derece utangaçtırlar. Yeni insanlarla tanışmayı sevmezler. İlk adımı asla atmazlar.

Sevgililerine son derece sadıktırlar. Duygusaldırlar. Sır saklamakta ustadırlar. Kafalarına bir şeyi koyduklarında onları kimse durduramaz.

En korktukları şey canlarının yakılmasıdır. Dışarıdan güçlü ve özgür olarak görünürler. İçten içe sevdikleri kişiyi aramakla meşguldürler.

Ne olursa olsun sakinliklerini korurlar.

C Tipi Kişilik

İleriyi fazla düşünmezler ve onları üzmek zordur.

Kontrol ellerinde olmadığında rahatsız olurlar. Sürprizleri sevmezler. Başkalarına hakkında ön yargılar yapmazlar ve diğerlerinin düşüncelerine saygı gösterirler.

Egoları yüzünden bazen kendilerini beğenmiş olarak görünebilirler. Tartışmalarda haklı çıkmak isterler ancak en sonunda özür dilemeyi ihmal etmezler.

Sorunları hakkında konuşmayı sevmezler. Bu nedenle aile bireyleri veya sevgililerinin neden üzgün olduklarını tahmin etmesi epey zordur. Arkadaşlıklarında ve ilişkilerinde samimiyete çok önem verirler.

Serçe parmağının uzunluğuna göre karakter analizi yapılıp yapılamayacağı daha önce bilimsel olarak araştırıldı. Bazı araştırmalarda yapılabileceği savunulurken bazılarında bunun mümkün olmadığı öne sürüldü.

Kişilik analizin doğru ise paylaşmayı unutma

Loading...