Şifalı taşlarla ev dekorasyonu

Ev dekorasyonunda doğal taşların çarpıcı ışıltısından yararlanarak evinize görsellik şöleni oluşturabilirsiniz. “Yasemin.com” olarak evde doğal taş dekorasyonlarını sizlerin evine taşıyor olacağız. İşte şifalı taşlarla ev dekorasyonu…

Evinizin herhangi bir bölümünde kullanacağız doğal taşlar, evinizde şık bir dekorasyon olarak kullanmanızın yanı sıra ev ortamındaki negatifliği ortadan kaldıran bir şifa kaynağı olacaktır. “Yasemin.com” olarak evde doğal taş dekorasyonların sağladığı şifayı evinize taşıyor olacağız.

İşte, evinize şifa getiren dekorasyonlar…

Loading...

– Mor ve lavanta renklerindeki ametist taşı evinizdeki negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirme özelliğine sahiptir. Yorgunluk, huzursuzluk ve baş ağrıları çekiyorsanız ametist taşını yatak odanızda kullanabilirsiniz.

– Yatak odanıza veya evinizin başka bir bölümüne aquamarin taşını koyarak bu taşın sinirlerinizi yatıştırmasına ve size şans getirmesine izin vermiş olacaksınız. Taşın kendi renginden olan su yeşili renklerini dekore edebilirsiniz.

– Evinizde mercan renkleriyle süslenmiş bir köşe oluşturabilirsiniz. Mercan taşı, Antidepresan özelliğine sahip olduğu için ne zaman bu köşede zaman geçirirseniz o sıralarda konsantrasyonunuzu da artırabilir dikkat dağınıklığını önleyebilirsiniz.

– Kahve ve hafif turuncuya çalan tonlardaki ruh haline göre değişen akik taşı, evinizin enerjisini artıracak ve kötü enerjiyi alarak başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

– Kuvars taşı, olumlu enerjiyi temizler, çiftler arasında uyumu kurar. Pembe kuvars taşı, aşk güzellik ve duyguyu, gri, mor ve mavi kuvars taşları ise kalp ve boğaz ağrılarını engeller. Evinizdeki enerji şıklığını tercihlerinize göre pembe, gri, mor ve mavi renklerden birini seçerek oluşturabilirsiniz.

Loading...

– Turkuazın yatıştırıcı yapısı sakinliğinizi korumanıza destek olur. İletişimi, sadakati, geliştirir. Turkuazın çeşitli renkli kombinleri ile evinizi turkuaz mavisi rengine boyayabilirsiniz.

– Lapisci taşı sevilmeyi, arkadaşlığı ve sevgi enerjisini artırır. Mavi beyaz renklerini kullanabilirsiniz ve çeşitli aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

Loading...