SON DAKİKA! GECE GECE BİR ACI HABER DAHA GELDİ! TÜRKİYE YASTA

Son Dakika! Afrin Harekatından Kahreden Haber: 1 Askerimiz Şehit Oldu Son dakika… Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de yürütülen operasyonlarda 1 askerimiz şehit oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada, Zeytin Dalı Harekatında bir askerimiz şehit olduğu açıklandı.

Son Dakika! Afrin Harekatından Kahreden Haber: 1 Askerimiz Şehit Oldu ile ilgili görsel sonucu

TSK’dan yapılan açıklama: Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında 13 Mart 2018 tarihinde Afrin bölgesinde icra edilen operasyonlar esnasında, bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz. Zeytin Dalı Harekatının başından bu yana şehit olan asker sayısı 43’e yükseldi.

10 ASKERİMİZ YARALANMIŞTI Zeytin Dalı Harekatı’nın yürütüldüğü Afrin kırsalına bağlı Kefercenni beldesinde evde yapılan aramalar sırasında EYP’nin infilak edilmesi sonucu 8’i Türk askeri, 2’si ÖSO askeri olmak üzere 10 askerimiz yaralandı.