Üç Kişi Tarafından Kaçırılan Genç Kadın Annesinin Her Zaman Verdiği Öğütü Dinleyip Te-ca-vüz-cülere Pabucu Ters Giydirdi

Issız bir sokakta yürümekten herkes korkar.

Erkeklere oranla kadınlar, karanlık ve ıssız sokaklarda yürümekten daha fazla korkarlar. Üstelik arkalarından birinin yürüdüğünü fark edince tedirgin hissederler. Bu nedenle önünüzde yürüyen bir kadın varsa onu tedirgin etmemek adına adımlarınızı sıklaştırıp önüne geçmelisiniz.

“Benim başıma gelmez” son derece umarsızca bir düşüncedir.

20 yaşındaki Jordan Dinsmore işten eve dönmek üzereyken üç kişi kendisine saldırdı ve kaçırdı. Neyse ki Jordan’ın annesi böyle bir durumla karşılaştığında ne yapması gerektiğini kızına önceden öğretmişti.

20 yaşındaki Jordan ismindeki öğrenci işten eve varmak üzereyken, evinin hemen yakınında üç kişinin s-aldırısına uğradı. İçlerinden birinin s-ilahı vardı ve Jordan’dan para ve üstündeki değerli eşyaları vermesini istedi. Ardından da kendi arabasına bindirip aracı sürmesini istediler.

Loading...

İşler giderek kötüleşiyordu. Jordan’ın aklına hemen annesi geldi.

Jordan’ı kaçıranlar düz vitesle araç kullanmayı bilmediklerinden direksiyonun başına Jordan geçmişti.

Facebook / Jordan Dinsmore

“Annem olsa ne yapardı?”

Kendisine silah doğrultulan Jordan’ın söylenenleri yapmaktan başka şansı yoktu. Yakınlardaki bir benzin istasyonunda benzin almak için durdular.

Jordan o anlar için ABC News 4’e “Bana t-eca-vüz edeceklerini söylediler” dedi.

Jordan’ın aklına böyle bir durumla karşılaşması durumunda ne yapması gerektiğini kendisine anlatan annesinin sözleri geldi.

Jordan, “Annem hep ‘Seninle yalnız kalmalarına izin verme. O zaman sana kimse yardım edemez’ derdi” şeklinde bir ifadede bulundu.

Jordan’ın fazla seçeneği yoktu. Ya aracı sürmeye devam edecek ya da araçtan atlayacaktı.

Araçtan atladı

Jordan ikinci seçeneği seçti. Araç hareket halindeyken kapıyı hızla açıp aşağıya atladı.

Jordan, “İçimden bir ses ‘Yap, yap, yap!’ diye bana sesleniyordu. Hemen atlayabileceğim bir yerden geçerken kapıyı açıp atladım. Kendime geldiğimde hemen ayağa kalkmaya çalıştım” dedi.

20 yaşındaki Jordan hemen yardım için bağırmaya başladı. Neyse ki bir araç durdu ve Jordan’ı yanına aldı.

Jordan son olarak, “Sürücü olmayan bir araçta üç kişi gidiyorlardı. Onları bu yaşıma rağmen haklamayı başardım. Keşke o an suratlarındaki ifadeyi görebilseydim” dedi.

Polis daha sonra üç kişiyi de kıskıvrak yakaladı.

Herkesin okuması ve ders alması gereken bir haber.

Diğerleriyle paylaşmayı unutmayalım.

Loading...