Üzerine Kaynar Su Dökülen Köpeğin Yavruları İçin Yaptıklarını Görünce İçiniz Cız Edecek.

Hayvanlara i-şkence eden insanları asla anlayamayacağız. Zavallılara yapılanlar kabul edilemez. Hemen her gün hayvanlara yapılan üzücü şeylere dair haberler okuyoruz.

Bunları okumak üzücü olsa da insanların bilgilenmesi gerekiyor.

Loading...

Lina ismindeki köpek yavrularını emzirebilmek için sokakta çaresizce yiyecek bir şeyler arıyordu. O sırada başına bu üzücü olay geldi. Lina, Arjantin’in Buenos Aires sokaklarında yavrularını emzirebilmek için yiyecek bir şeyler arıyordu.

Bir evin yanından geçti. Evde yaşayan kadın köpeğin evine yaklaşmasını fikrinden hoşlanmadı. Köpeği kaçırmak için de üzerine kaynar su döktü.

Yanıklar ve yaralar

El Tiempo’dan aktarılanlara göre Proyecto 4 Pataskuruluşundaki Carolina isimli bir gönüllü, “Vücudunun tamamında y-anıklar vardı. Gördüğümüzde inanamadık” dedi. Kendi başına gelenlere rağmen Lina yavrularını emzirmeye devam etti.

Köpeğin fotoğrafına bakmak bile yürek istiyor. Carolina, “Köpeğin o hali d-ehşet vericiydi. Çektiği a-cıyı tahmin edebiliyorduk. Yine de yavrularını emzirmeye devam etti” dedi.

Proyecto 4 Patos gönüllülerinin yardımıyla ve zamanla Lina iyileşmeye ve yavrularıyla daha yakından ilgilenmeye başladı.

Yeni bir ev

Loading...

Lina toparlanınca bir barınağa götürüldü. Yavruları ise teker teker sahiplendirildi. Sıra ona geldi. Sonunda onu da birileri sahiplendi.

Loading...